hotelselectbutton pensionselectbutton restaurantselectbutton

 

by Αεροπορικα Εισητηρια

Hotel ANNA

Rodinná atmosféra, která vás osloví…

DSC 3029Využijte služeb našeho hotelu a získejte pohodlné zázemí pro Vaše aktivity po celý rok. Hotel Anna má ubytovací kapacitu 45 lůžek z toho 2 apartma.DSC 3049

Každý pokoj je vybaven koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a nabízí možnost připojení na internet.
V penzionu ANNA, 100 metrů od lesa, najde pohodlné ubytování 12 osob (+ 4 přistýlky). DSC 3091V pokojích s TV + satelitem, telefonem s přímou volbou a koupelnou (WC + sprcha) relaxujte po namáhavém dni, naberte sílu po sportovním výkonu, avychutnejte blízkost přírody. K dispozici je Vám kuchyňka, společenská místnost, minibar a zahrada s posezením u ohně. Zajistíme pro Vás lázeňské pobyty, turistické výlety, návštěvy pamětihodností a kulturních akcí dle přání. Pomůžeme vám vytvořit vlastní program. Přijďte si užít Váš volný čas.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Hotelová recepce

je Vám kdykoli k dispozici, zajistí Vám nejen veškeré formality s ubytováním, ale i zajistí a doporučí program pro Vaše dny strávené u nás. Poskytne Vám informace pro váš aktivní pobyt.

DSC 3157

Recepce je v provozu od 7.00 hod do 24.00 hod každý den.
V případě pozdních objednaných pobytů je provozní doba prodloužena.

 

lyze Nejdek

ANNA HOTEL NEJDEK ubytování - Krušné hory v sytých barvách

Dlouholetá tradice nás zavazuje.
Poskytujeme služby s nejlepším poměrem cena vs. služby.
Pro Vaší spokojenost jsme investovali nemalé prostředky do zásadního rozšíření kapacity a vybudování zázemí a optimalizace provozu, pro zajištění vysoké kvality pro Váš klidný a bezproblémový pobyt v oblasti Krušných hor. Spolupracujeme s řadou významných firem regionu při zajišťování firemních pobytů a společenských akcí.

businesstravelPro pracovní cesty - nablízko obchodním partnerům, přesto v odpočinku a potřebným zázemím.

Pro víkend - pro výlety a poznávání atraktivního okolí. Jistota pro dny, i když nevyjde ideálně počasí.

Pro dovolenou - V poklidu uprostřed města a v srdci Krušných hor. Jste připraveni na aktivní dovolenou. Příjemná horská krajina skýtající množství příležitostí a blízké světové lázně
ANNo…

hotel awards web

O soutěži…

Ocenění pro Hotel roku 2012 jsou udělována pro každý kraj České republiky v několika kategoriích. V kategorii 3, 4, 5 hvězd, nejlepší wellness&spa hotel a nejlepší kongresový hotel.
Soutěž Czech Hotel Awards – Hotel roku 2012 je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat
a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice.
Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Hotel roku 2012 proběhlo 14. června 2012 ve Střední hale Průmyslového paláce Praha.

Scroll to top